Udostępnij

K&L art design Autorska Pracownia Projektowa Grzegorz Krychowski

Kontakt:

Biuro w Sopocie:

ul. 3 maja 67 – 69, III.p.

81 – 850 Sopot

tel.: +48 58 716 77 07

e-mail: biuro@klad.com.pl

Adres do faktur:

ul. Jasia i Małgosi 9A

80 – 308 Gdańsk

NIP: 586-101-20-65

Regon: 190432798

Architektura:

Właściciel pracowni:

arch. Grzegorz Krychowski

g.krychowski@klad.com.pl

Dyrektor działu architektury:

arch. Mirosław Kowalczyk

m.kowalczyk@klad.com.pl

Projektant:

arch. Małgorzata Czyż

m.czyz@klad.com.pl

Projektant:

arch. Karolina Kryger

k.kryger@klad.com.pl

Projektant:

arch. Dawid Czyż

d.czyz@klad.com.pl

Asystent projektanta:

arch. Oksana Loi

o.loi@klad.com.pl

Wizualizacje:

arch. Michał Inczewski

m.inczewski@klad.com.pl

Menadżer:

M. Magdalena Krychowska

mm.krychowska@klad.com.pl

K&L Wnętrza:

Szef pracowni:

arch. Marzena Krychowska

m.krychowska@klad.com.pl

Projektant:

arch. Katarzyna Gumoś

k.gumos@klad.com.pl

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux